Një nënë seksi si Kylie Jenner, fokuson të pasmet në imazhet e reja - Bota Sot
Një nënë seksi si Kylie Jenner, fokuson të pasmet në imazhet e reja

Mediale Vip

Një nënë seksi si Kylie Jenner, fokuson të pasmet në imazhet e reja

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 10:44
Ylli televiziv Kylie Jenner

Ylli televiziv Kylie Jenner edhe pse u bën nënë pak muaj më parë ajo ka arritur që shumë shpejt ti rikthej linjat.

21 vjeçarja e cila famën më të madhe e morri pikërisht për shkak të formave të saj ‘përvëluese’ edhe këtë herë i ka vë na plan të parë, 

Kylie ka publikuar në ‘Instagram’ një imazh ku shihet e shtrirë ndërsa fokusin kryesor e kishin të pasmet e saj ‘bombastike’, e veshur me një bluz të bardhë dhe pantallona ngjyrë portokalli, bukuroshja dukej e ‘zjarrtë’.

Ndryshe, Kylie është një nga personat më të ndjekur në ‘Instagram’, ajo numëron mbi 120 milionë ndjekës në këtë rrjet social.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...