Gazeta "Bota sot" shpall konkurs për gazetarë - Bota Sot
Gazeta "Bota sot" shpall konkurs për gazetarë

Lajme

Gazeta "Bota sot" shpall konkurs për gazetarë

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 14:39
Gazeta "Bota sot"

Gazeta ‘Bota sot’ shpall konkurs për pozitën:

2 gazetarë për portal nga Kosova

1 gazetar për portal nga Shqipëria

1 gazetar për portal nga Maqedonia

Kushtet për këtë pozitë:

Preferohet përvoja e punës në media, portale.

Njohja e gjuhëve të huaja është e preferueshme

Të gjithë të interesuarit janë të mirëpritur të aplikojnë, duke dërguar një CV dhe një foto tuajën në adresën elektronike [email protected]

Konkursi mbetet i hapur nga data 19.12.2018 deri më 31.12.2018.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera