Hapja e Panairit të Librit në Ferizaj - Bota Sot
Hapja e Panairit të Librit në Ferizaj

Libra

Hapja e Panairit të Librit në Ferizaj

Më: 2 gusht 2019 Në ora: 11:09
Hapja e Panairit të Librit në Ferizaj

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi po merr pjesë në hapjen e Panairit të Librit në Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat