Angela Martini promovon librin e saj edhe për anglisht folësit në Amerikë - Bota Sot
Angela Martini promovon librin e saj edhe për anglisht folësit në Amerikë

Libra

Angela Martini promovon librin e saj edhe për anglisht folësit në Amerikë

Më: 20 dhjetor 2019 Në ora: 10:14
Angela Martini

Pas promovimit në Shqipëri, modelja vë në shitje edhe në tregun amerikan.

Muajin e kaluar në panairin e librit në Tiranë, Angela Martini kishte prezantuar librin e saj të ri ‘Dashuri, shpresë, dritë’, të cilin tani mund ta kenë edhe qytetarët në Amerikë.

Libri i përkthyer tani edhe në gjuhën angleze është vënë në shitje nga modelja shqiptare, e cila të gjitha të ardhurat nga libri do i dhuroi për fondacionin ‘My friends place’.

Libri është bazuar në vështirësitë që ka kaluar nëna e saj, një jetë shumë e vështirë dhe po aq frymëzuese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat