Për ditët kur flokët nuk ju janë të pastra: Me këtë frizurë do të dukeni të freskëta dhe moderne! - Bota Sot
Për ditët kur flokët nuk ju janë të pastra: Me këtë frizurë do të dukeni të freskëta dhe moderne!

Life style

Për ditët kur flokët nuk ju janë të pastra: Me këtë frizurë do të dukeni të freskëta dhe moderne!

Më: 30 mars 2019 Në ora: 09:17
Pamje nga video

Tashmë po vonoheni, ndërkaq flokët i keni tepër të parregullta? Provoni këtë gërshet, i cili bëhet lehtë dhe shpejt!

Flokët nuk i keni edhe aq të pastra dhe të shkëlqyera, mirëpo ju aktualisht nuk keni as forcë as vullnet të kaloni nëpër procesin e larjes dhe rregullimit të frizurës.

Kemi zgjidhje të shkëlqyeshme!

Rrjetet shoqërore qëmoti janë plot me tutoriale dhe fotografi të ndryshme, ndërkaq njëra ndër frizurat më të parapëlqyera në Instagram është e ashtuquajtura “gërshet-banania”, e cila është ideale për të gjitha rastet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...