Ushtrime superefikase për pjesën e poshtme të trupit – 10 minuta! - Bota Sot
Ushtrime superefikase për pjesën e poshtme të trupit – 10 minuta!

Life style

Ushtrime superefikase për pjesën e poshtme të trupit – 10 minuta!

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 22:08
Pamje nga video

Ushtrimet pas të cilave gjithësi do të hyni në xhinset tuaja të ngushta

Djegin shtresat yndyrore dhe tendosin pjesën e poshtme të trupit.

Pas këtyre ushtrimeve dhjetëminutëshe menjëherë do të ndieni aktivizimin e kofshëve, pulpave dhe gluteusit.

Nuk ju janë të nevojshme asgjë nga pajisjet, sepse këto ushtrimi kombinojnë kardio-treningun me ushtrimet themelore të forcës me ç’rast përdorni vetëm peshën tuaj.

Nëse tashmë nuk keni filluar, filloni tani me përgatitjet!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...