Kujdes me operacionet kirurgjike, 29 vjeçarja i bie pishman që zmadhoi gjoksin! - Bota Sot
Kujdes me operacionet kirurgjike, 29 vjeçarja i bie pishman që zmadhoi gjoksin!

Life style

Kujdes me operacionet kirurgjike, 29 vjeçarja i bie pishman që zmadhoi gjoksin!

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 21:45
Mollie Smith

Ndërhyrjet estetike jo gjithmonë janë zgjidhja e duhur.

Mollie Smith, 29 vjeçare nga Wyoming i Shteteve të Bashkuara kishte vendosur ti nënshtrohej ndërhyrjes estetike për zmadhimin e gjinjëve të saj.

Por duket se jo gjithçka shkoj ashtu siç ishte planifikuar, shkruan Daily Mail.

Pas implantit të gjinjëve kishte filluar paraqitja e shumë akneve në fytyrën e Mollie gjë që shkaktoi depresion të madh tek 29 vjeçarja.

Një vitë pas kontrolleve të ndryshme ishte zbuluar diagnoza me ç’rast ishte vënë re se ajo vuante nga sëmundja e vendosjes së gjinjëve dhe kështu në Qershor të vitit 2019 Mollie kishte vendosur largimin e implanteve në gjinjë.

Ajo kishte kaluar nëpër një fazë të tmerrshme ankthi, stresi dhe depresion derisa dëshiron të ndaj përvojën e saj me gra të tjera të cilat mund të vuajnë nga simptoma të ngjashme sikurse Mollie Smith.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat