Dëshironi këmbë të holla dhe vithe të forta? Ushtroni si aktorja amerikane Jessica Biel - Bota Sot
Dëshironi këmbë të holla dhe vithe të forta? Ushtroni si aktorja amerikane Jessica Biel

Life style

Dëshironi këmbë të holla dhe vithe të forta? Ushtroni si aktorja amerikane Jessica Biel

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 15:28
Jessica Biel

Kjo aktore është një ndër yjet më të bukura të Hollywood-it. Trupi i saj i gjatë zbulon sa ajo vërtet është adhuruese e ushtrimeve

Me ndihmën e trajnerit personal, Ben Bruno, ajo ushtron rregullisht.

Është e njohur për atë që shpesh kombinon ecjen e shpejtë dhe vrapimin, ushtrimet kardio dhe jogën.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Never has anyone In the history of the world counted slower than my trainer @benbrunotraining (🔗👆🏻)

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel) on

Në profilin e saj në Instagram, Jessica kohë më parë ka treguar se si duket trajnimi i saj.

“Askush në këtë botë nuk numëron më ngadalë se trajneri im”, ka thënë me shaka aktorja, e cila ushtrimet galiç i bën me dy pesha dore deri në fund pa kurrfarë problemi.

Jessica, e cila kujdeset për dukjen e vet, ushtron dy deri tri herë në javë.

Kjo 37-vjeçare, është nënë e një fëmije, të cilin e ka me këngëtarin Justin Timberlake, me të cilin është e martuar nga viti 2012.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...