Ata që masturbojnë rregullisht janë më të prirë të bëhen menaxherë - Bota Sot
Ata që masturbojnë rregullisht janë më të prirë të bëhen menaxherë

Life style

Ata që masturbojnë rregullisht janë më të prirë të bëhen menaxherë

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 20:25
Ilustrim

Siç duket, përveç se sjell shumë përfitime shëndetësore, masturbimi mund t’ju ndihmojë edhe në aspektin e karrierës.

Të paktën kështu thotë një anketim i ri nga “Univia”, i cili pohon se personat që masturbojnë rregullisht janë më të prirë të bëhen menaxherë.

Për këtë konstatim janë anketuar mbi 1,000 persona.

Siç kanë shpjeguar ekspertët, personat që masturbojnë rregullisht janë më të prirë të punësohen, më të prirë të kenë pozita menaxheriale dhe më të prirë të kenë të ardhura më të larta.

Veç kësaj, ata që masturbojnë rregullisht janë po ashtu më të prirë të kërkojnë rritje rroge. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...