Si ta rregulloni zinxhirin e rrobave për një sekondë vetëm me ndihmën e pirunit, por edhe 28 truqe të mahnitshme! - Bota Sot
Si ta rregulloni zinxhirin e rrobave për një sekondë vetëm me ndihmën e pirunit, por edhe 28 truqe të mahnitshme!

Life style

Si ta rregulloni zinxhirin e rrobave për një sekondë vetëm me ndihmën e pirunit, por edhe 28 truqe të mahnitshme!

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 12:02
Foto Ilustrim

Në këtë video me siguri do të gjeni së paku një gjë qëmoti ju është nevojitur

A e dini që me ndihmën e pirunit të thjeshtë mundeni për disa sekonda ta rregulloni zinxhirin e rrobave nga i cili ka rënë mekanizmi mbyllës?

Ose, si me ndihmën e një luge të thjeshtë metalike të bëni mbajtës qiriri unik dhe aromatik, nga i cili e gjithë shtëpia do të ketë aromë të mirë?

Dhe a dini si të bëni mbajtës për kripë dhe piper nga tri lugë dhe dy pirunë?

Nëse në shtëpi keni tepricë lugësh të vjetra dhe pirunë të cilët më nuk i përdorni për ushqim, ju propozojmë të shikoni videon e shkëlqyeshme për 28 truqe të shkëlqyeshme të cilat me siguri di t’ju ngazëllejnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat