Nuk do të keni më nevojë për ndihmën e parukjerëve; Mund të prisni baluket në shtëpi në këtë mënyrë

Life style

Nuk do të keni më nevojë për ndihmën e parukjerëve; Mund të prisni baluket në shtëpi në këtë mënyrë

Më: 3 mars 2021 Në ora: 19:41
Foto ilustrim

Nëse keni dhe ju baluke dhe problem më i madh është që duhet t’i prisni ato çdo tre javë   ne kemi një zgjidhje që mos të shpenzoni më në parukeri!  

Gjithmonë, Pritini gjithmonë flokët e thatë

 Flokët e lagura shtrihen dhe  zgjaten dhe ju rrezikoni t'i shkurtoni ato shumë. Kur flokët janë të thatë, ato pozicionohen në gjendjen natyrale, e cila lejon që prerja të bëhet aq sa duhet.  

Nëse i mbani flokët herë të drejta dhe herë me onde , atëherë është e domosdoshme të drejtoheni para prerjes. Por, nëse gjithmonë i mbani flokët në një mënyrë pikërisht në këtë mënyrë duhet t’i prisni.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat