Këto janë 3 tradhtaret e horoskopit

Life style

Këto janë 3 tradhtaret e horoskopit

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 16:47
Ilustrim

Meri Shehu zbuloi shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë në çift.

Sipas saj, Ujori, Binjakët dhe Dashi janë shenjat më tradhtare të horoskopit.

Megjithatë, pas nuk mbetet as Peshorja, e cila sipas Merit është pak tradhtare, por është shenjë e martesës.

“Janë pak tradhtare Peshoret në dashuri. Pra ashtu siç janë diplomatë dhe kërkojnë ekuilibrin, në dashuri Afërdita i bën të flirtojnë shumë, megjithëse janë shenja e martesës. Martesën, tradhtojnë apo nuk tradhtojnë, e duan”, është shprehur Meri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat