Hoxha nga Prishtina mesazh burrave: Sa herë që bëni marrëdhënie seksuale me gratë tuaja, fitoni shumë sevape

Life style

Hoxha nga Prishtina mesazh burrave: Sa herë që bëni marrëdhënie seksuale me gratë tuaja, fitoni shumë sevape

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 21:35
Fadil Musliu

Imami nga Prishtina, Fadil Musliu, i cili është bërë “viral” kohët e fundit në rrjetet sociale, ishte i ftuar në emisionin n’Kosovë show.

Duke folur për dashurinë ne mes çifteve, ai kërkoi nga burrat që të kryejnë më shpesh marrëdhënie seksuale me gratë e tyre.

“Jepni dashuri pa kufi grave të juaja sepse është obligim dhe sa herë që bëni marrëdhënie seksuale ju fitoni shumë sevape”, tha ai.

Ndërsa shtoi se çiftet në Kosovë kane edhe kriza te shumta dhe u lut që të jenë më të vendosur në martesat e tyre.

Video e plotë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat