E pabesueshme/ Gruaja bie nga tarraca gjatë seksit, ja çfarë ndodhi

Life style

E pabesueshme/ Gruaja bie nga tarraca gjatë seksit, ja çfarë ndodhi

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 16:14
Pamje nga video

Një grua, e cila ra gjysmë e zhveshur nga ballkoni gjatë seksit dhe u ul në çatinë e makinës, ishte më së miri e bindur se dashuria ndonjëherë dhemb vërtet.

Sipas britanikes “The Sun”, gruaja rrëshqiti gjatë momenteve intime me partnerin e saj dhe ra direkt në çatinë e një makine të parkuar, të gjitha të filmuara nga kamerat e vëzhgimit në garazh.

Rënia ishte aq e fortë sa gruaja theu dritaren në makinë.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë një grua gjysmë të zhveshur që bie mbi makinën e saj me vithe e veshur vetëm në brekë, dhe pastaj fillon ta fërkojë shpinën në atë që duket se është dhimbje e fortë.

Së shpejti partneri i saj, i cili nuk kishte veshur një bluzë, vrapoi drejt saj dhe e ndihmoi të zbriste nga çatia e makinës.

Ky incident u ndoq gjithashtu nga një dëshmitar i cili tha për mediat lokale tajvaneze.

Unë po shkoja në shtëpi kur ndodhi. Unë nuk e pashë të binte, por dëgjova një zhurmë të fortë dhe ajo ishte tashmë në krye të makinës. Pastaj një burrë vrapoi dhe e ndihmoi”, tregoi ajo.

Gruaja e dëmtuar përfundimisht u transportua në spital, ku u zbulua se kishte një dëmtim të lehtë në shpinë, dhe u detyrua të qëndrojë në spital për trajtim për disa javë. Është në gjendje stabile.

Ky çift duhej të paguante kompensim për fqinjin, makinën e së cilës gruaja ra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat