6 vjet martesë nuk mundi ta humbë virgjërinë, shkak sëmundja - Bota Sot
6 vjet martesë nuk mundi ta humbë virgjërinë, shkak sëmundja

Life style

6 vjet martesë nuk mundi ta humbë virgjërinë, shkak sëmundja

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 18:44
Emily ishte gruaja të cilën mjekët e diagnostikuan me vaginizëm, sëmundje e cila njihet për shtrëngimin e muskujve vaginal.

Çifti që planifikonin ta humbin virgjërinë në natën e martesës pritën gjashtë vjet.

Kjo për shkak të një sëmundje të rrallë që e bënte të pamundur marrëdhënien e tyre seksuale.

Emily ishte gruaja të cilën mjekët e diagnostikuan me vaginizëm, sëmundje e cila njihet për shtrëngimin e muskujve vaginal.

“Beni u tregua shumë i durueshëm, ai është i mahnitshëm”, tha Emily pas tajtimit mjekësor.

Ben Coussens dhe Emily tani janë prindër të një djali të vogël.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...