6 vjet martesë nuk mundi ta humbë virgjërinë, shkak sëmundja

Life style

6 vjet martesë nuk mundi ta humbë virgjërinë, shkak sëmundja

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 18:44
Emily ishte gruaja të cilën mjekët e diagnostikuan me vaginizëm, sëmundje e cila njihet për shtrëngimin e muskujve vaginal.

Çifti që planifikonin ta humbin virgjërinë në natën e martesës pritën gjashtë vjet.

Kjo për shkak të një sëmundje të rrallë që e bënte të pamundur marrëdhënien e tyre seksuale.

Emily ishte gruaja të cilën mjekët e diagnostikuan me vaginizëm, sëmundje e cila njihet për shtrëngimin e muskujve vaginal.

“Beni u tregua shumë i durueshëm, ai është i mahnitshëm”, tha Emily pas tajtimit mjekësor.

Ben Coussens dhe Emily tani janë prindër të një djali të vogël.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat