Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 6 shtator 2018 Në ora: 09:13
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira të pakta. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 21 deri 33 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme protet të mbizotërojë mot me diell dhe i ngrohtë, përveç në orët e pasdites kur pritet të ketë kushte për reshje të shiut në disa vende më të larta malore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat