Messi dhe partnerja e tij ndajnë me fansat një fotografi nga plazhi - Bota Sot
Messi dhe partnerja e tij ndajnë me fansat një fotografi nga plazhi

Mediale Vip

Messi dhe partnerja e tij ndajnë me fansat një fotografi nga plazhi

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 18:10
Leo Messi me gruan e tij

Lionel Messi është mjaft i rezervuar kur është fjala për jetën private dhe në këtë aspekt dallon nga shumë yje të futbollit.

Superylli argjentinas është njohur me Antonella Roccuzzon që nga fëmijëria (mosha pesëvjeçare), ndërsa nga viti 2008 e filluan lidhjen.

Ata e zyrtarizuan romancën e tyre në janar të vitit 2009, ndërsa kanë tre djem bashkë: Thiago (i lindur në vitin 2012), Mateo (i lindur në vitin 2015) dhe Ciro (i lindur në vitin 2018).

Sulmuesi i Barcelonës këto ditë është duke i shijuar pushimet, ndërsa ka vendosur që me fansat e tij në rrjetet sociale ta ndajë një fotografi.

Ai dhe partnerja e tij kanë pozuar nga plazhi, ndërsa në përshkrim shkruan thjesht: “Pushimet”.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...