Nasim Haradinaj i kërkon falje publike djalit të tij, ja arsyeja - Bota Sot
Nasim Haradinaj i kërkon falje publike djalit të tij, ja arsyeja

Mediale Vip

Nasim Haradinaj i kërkon falje publike djalit të tij, ja arsyeja

Nga: A.ZH Më: 20 korrik 2019 Në ora: 20:23
Nasim Haradinaj

Dje në familjen e nënkryetarit të OVL të UÇK-së Nasim Haradinaj, ka pasur festë.

Djali i tij, ka festuar ditëlindjen. Mirëpo, Haradinajt nuk i është kujtuar që djali festonte ditëlindjen.

Për këtë arsye, ai ka kërkuar publikisht falje nga djali, duke thënë se nuk iu kujtua ditëlindja e tij, për shkak të presioneve dhe turbulencave politike, përcjell Bota sot.

Postimi i Haradinajt në Facebook:

Ditën e djeshme të kanë urur shumica e atyre që kanë mbajt mend datëlindjen tuaj, por ja baba tek sot u kujtua, sepse dje isha me turbulenca që sidoqoftë nuk është dashtë të ma humbin kontrollin, por ja edhe presionet politike e arritën këte tek unë...!!

Më fal, por unë të uroj sot hyrjen në vitin shtesë të jetës suaj...!! Urime, urime edhe 100 të tjera të shëndetëshme dhe të lumtura!

Ndjehem krenar me ty!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat