35 vjeçarja Kardashian ekspozon format trupore në plazh përkrah vajzës së saj - Bota Sot
35 vjeçarja Kardashian ekspozon format trupore në plazh përkrah vajzës së saj

Mediale Vip

35 vjeçarja Kardashian ekspozon format trupore në plazh përkrah vajzës së saj

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 09:16
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian gjithnjë gjendet afër vajzës së saj të cilën e quan një kopje të saj.

Ajo edhe në paraqitjen e fundit dukej mjaft tërheqëse duke u ekspozuar në rrezet e diellit së bashku me vajzën e saj True.

35 vjeçarja u shfaq në bikini të kaltra në të cilat arrinte ti ekspozonte më së miri format e saj trupore.

Khloe u pa në formën më të mirë duke publikuar imazhe ku shkruante  “Vajza ime dhe unë në plazh”.Kujtojmë që Khloe dhe babai i vajzës së saj Tristan Thompson tanimë kanë ndarë rrugët.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat