Tronditi fansat, zbulohet arsyeja e divorcit të Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth - Bota Sot
Tronditi fansat, zbulohet arsyeja e divorcit të Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Mediale Vip

Tronditi fansat, zbulohet arsyeja e divorcit të Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 22:52
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth në më pak se një viti martesë erdhi si një tronditje e madhe për fansat.

Ndërsa në fillim u raportua se arsyeja e ndarjes ishte Miley, tani është pohuar e kundërta.

Sipas medieve rozë, këngëtarja e famshme u përpoq shumë për të shpëtuar martesën por nuk mund të përballonte sasinë e madhe të pijeve alkoolike që pinte Liam dhe përdorimin e drogës.

Por Liam nuk është një përdorues i njohur i drogës apo abuzues me alkoolin.

Sipas burimeve çifti filloi të largohej nga njëri-tjetrit dhe kalonin gjithnjë e më pak kohë së bashku.

Por ndërkohë ka edhe pretendime të tjera kur mohohen akuzat për përdorim droge dhe alkooli nga aktori, që sipas burimeve po përdoren për të fshehur arsyen e vërtetë të shkatërrimit të martesës, tradhtinë nga ana e 27-vjeçares.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...