Fero hap kanal të ri në YouTube, paralajmëron dy këngë të reja

Mediale Vip

Fero hap kanal të ri në YouTube, paralajmëron dy këngë të reja

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 09:06
Fero

Fero tregoi më të rejat rreth tij pas largimit nga “On Records”.

Ditë më parë, Fero njoftoi fansat se ka përfunduar kontratën me labelin “On Records”, në të cilin ishte që prej kur filloi të merrej me këtë profesion.

Menjëherë pas daljes nga kjo kompani, reperi ka hapur kanal të ri zyrtar në YouTube dhe paralajmëroi dy këngë të reja.

“Kanali jem i ri zyrtar ne Youtube Channel , e keni linkun nbio qe ju dergon direkt e nchannel boni sa ma shum subscribes se 2  jon tu ardh”, ka shkruar ai.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat