Elita Rudi tregon format trupore në pasqyrë - Bota Sot
Elita Rudi tregon format trupore në pasqyrë

Mediale Vip

Elita Rudi tregon format trupore në pasqyrë

Më: 28 gusht 2019 Në ora: 22:14
Elita Rudi

Elita Rudi duket joshëse në Instagram.

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, duket tejet joshëse në disa foto të reja të publikuara.

Elita, gjithmonë është dalluar për stilin e veçantë që ka pasur, e edhe pozat në të cilat është shfaqur joshëse.

E edhe sot kur është bërë nënë ka arritur t’i ruajë mjaft mirë linjat trupore.

Në fotot e reja shihet e veshur me gjinse e bluzë të zezë dhe duket seksi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On set today with @sellmakasumoviq 💫

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

bsp;

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...