Chiara Ferragni e përlotur: Ju tregoj dokumentarin mbi jetën time

Mediale Vip

Chiara Ferragni e përlotur: Ju tregoj dokumentarin mbi jetën time

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 11:24
Chiara Ferragni

Bloggerja e famshme italiane Chiara Ferragni së fundmi ka përfunduar dokumentarin mbi jetën e saj, rrugëtimin si nisi gjithçka 10 vite më parë dhe eksperiencat që ka kaluar. 

Ajo shprehet se nuk ka ditur si ta presë publikimin e tij, nëse duhet të ndihej e frikësuar, por padyshim është një nga arritjet e saj më të mëdha.

Në një postim në Instagram, ajo tregon se e ka patur shumë të veshtire të shprehet për jetën e saj në detaje dhe ka qenë rrugëtimi më sfidues dhe domethënës që ka patur deri më tani.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

For months I thought about this moment: a few days before presenting the documentary about my life, @chiaraferragniunposted to the world. How will I feel? Will I be happy? Proud? Scared? Excited? Creating this documentary has been the most challenging project I’ve ever taken part into. Letting someone else, the director @elisamoruso, tell my story and go deep in everything I’ve experienced has been scary but therepeutic. Being able to show you how my business started 10 years ago and that It’s not only about posting a nice selfie was of extreme importance to me. Showing you how much dedication, hard work and believing in yourself always pays off. But at the same time not being afraid of talking about the mistakes I’ve made along my way, people that took me down and all my insecurities. I recorded this video on April 2019, after seeing @chiaraferragniunposted one of the first times, and feeling super emotional and EXTREMELY happy. Thank you for letting me to this moment and giving me the power to tell my story, I hope this documentary will inspire you to follow your dreams and believe in yourself, against everybody else 💘

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on


Chiara e përmbyll postimin me fjalë inkurajuese për të gjithë ndjekësit e saj duke thënë: “Uroj që ky dokumentar t’ju frymëzojë të ndiqni ëndërrat tuaja, të besoni tek vetja dhe mos të lejoni askënd t’ju bindë për të kundertën”.

Chiara prezantoi ditën e djeshme, projektin e saj në festivalin e filmit në Venecia dhe pritet të ketë feedback pozitiv nga shikuesit dhe ndjekësit e punës së saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat