U përfol se ndau Brandley Cooper me Irina Shayk, por këngëtarja e famshme bën zyrtare lidhjen me të dashurin e ri

Mediale Vip

U përfol se ndau Brandley Cooper me Irina Shayk, por këngëtarja e famshme bën zyrtare lidhjen me të dashurin e ri

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 22:13
Lady Gaga dhe Dan Horton

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga, ka bërë për herë të parë zyrtare, lidhjen e saj me Dan Horton.

Ajo ka postuar në “Instastory” një fotografi të një darke me shandan dhe në të etiketon të dashurin e saj e shkruan: “I  veçanti @dhortonaudi”. Gjithashtu shkrimin Gaga e shoqëron edhe me 14 emoji zemre.

Kujtojmë se një muaj më parë, mediat e huaja e fotografuan këngëtaren teksa puthje me 37-vjeçarin në një restorant në Kaliforni.

Më herët, Gaga u përfol se ishte në një lidhje me Brandley Cooper, dhe u tha se ajo ishte shkaku se pse aktori i “Holliwood”-it u nda nga modelja seksi, Irina Shayk.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat