Bëhuni gati, Marina Vjollca po vjen me një spektakël televiziv - Bota Sot
Bëhuni gati, Marina Vjollca po vjen me një spektakël televiziv

Mediale Vip

Bëhuni gati, Marina Vjollca po vjen me një spektakël televiziv

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 16:06
Marina Vjollca

Marina Vjollca së shpejti pritet të fillojë programin e ri.

Siç edhe është bërë e ditur Marina Vjollca pritet të filloj me spektaklin e humorit shumë shpejtë që me kastën e artistëve pritet të dhuroj të qeshura pa fund.

Sot është promovuar promo e emisionit, dhe në profilin e saj zyrtar Marina ka ndarë një imazh të gjithë skuadrës së ‘Kalifornias’.

Image

Dhe për programin e ri ajo ka siguruar spektakël për publikun.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...