Enca sot publikon bashkëpunimin e radhës - Bota Sot
Enca sot publikon bashkëpunimin e radhës

Mediale Vip

Enca sot publikon bashkëpunimin e radhës

Më: 24 janar 2020 Në ora: 15:29
Enca Haxhia

Enca Haxhia vjen me një bashkëpunim të pa pritur.

Enca ka disa javë që po paralajmëron këngën e re, ajo njoftoi pak më parë se sot do të lansoj projektin e ri muzikor i cili është një bashkëpunim.

Këngëtarja ka zgjedhur Mixey dhe Zazan artistët adekuat për këngën e re e cila do mbaj titullin ‘Amor’, klipi i të cilës është xhiruar në Kosovë.

Image

Video-projekti ‘Amor’ sot do të publikohet nga ora 18:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat