Rita kthehet në kohë, publikon foto me veshje super të shkurtër - Bota Sot
Rita kthehet në kohë, publikon foto me veshje super të shkurtër

Mediale Vip

Rita kthehet në kohë, publikon foto me veshje super të shkurtër

Më: 29 maj 2020 Në ora: 18:08
Rita Ora

Rita është bërë nostalgjike për kohën kur lëviznim të lirë.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, të cilën e kishte realizuar kohë më parë.

Fotoja duket se është shkrepur gjatë pushimeve të fundit të Ritës, ku vjen e veshur tërësisht në të zeza dhe me flokë të lidhura.

Ajo me këtë paraiqjte kishte vënë në pah këmbët seksi në veshje të shkurtër dhe po ashtu tatuazhin në dorë.

“Kujtime”, ka shkruar Rita në foto, derisa aktualisht po qëndron e vetizoluar në një shtëpi me qira në Cotswolds.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat