Skerdi bashkëpunim e radhës me një femër të njohur të estradës - Bota Sot
Skerdi bashkëpunim e radhës me një femër të njohur të estradës

Mediale Vip

Skerdi bashkëpunim e radhës me një femër të njohur të estradës

Më: 30 maj 2020 Në ora: 23:30
Skerdi

Skerdi ka filluar punimet për një tjetër duet.

Skerdi është nga artistët që thuajse çdo muaj ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, dhe nuk ka ndërmend të ndaloj ritmin.

Këngëtari ka përdorur opsionin pyetje/përgjigje në Instagram, ku jep informacione lidhur me projektet e reja muzikore.

Skerdi ka njoftuar se kënga e radhës do jetë një bashkëpunim me një femër të cilës nuk ia zbuloi emrin, por tha se është e njohur për publikun shqiptar. 
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat