Noizy dhe Mato Lale publikojnë duetin “Adrenalinë” - Bota Sot
Noizy dhe Mato Lale publikojnë duetin “Adrenalinë”

Mediale Vip

Noizy dhe Mato Lale publikojnë duetin “Adrenalinë”

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 17:38
Noizy

Noizy solli bashkëpunimin e ri.

Reperi i njohur shqiptar Noizy ka bashkuar forcat me Mato Lalen për projektin e ri muzikor.

Kënga e re e dyshes titullohet “Adrenalinë”, ndërsa për mix/masterin e saj u kujdes Marenglen Boja.

Këtij projekti, Noizy dhe Mato Lale ia shoqëruan edhe videoklipin, i cili është punuar nga Endi Hoxha dhe Fatlum Nerguti.

Më poshtv mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Noizy dhe Mato Lale me titull “Adrenalinë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat