Big Mama krenare me linjat, i ekspozon vetëm në bikini - Bota Sot
Big Mama krenare me linjat, i ekspozon vetëm në bikini

Mediale Vip

Big Mama krenare me linjat, i ekspozon vetëm në bikini

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 12:46
Big Mama

Big Mama habiti të gjithë kur bëri  ndryshimin e madhe në pamje duke hequr kilogramët e tepërt.

Dhe që nga ajo kohë, këngëtarja nga Shkupi ka treguar me krenari linjat e saj seksi, ashtu siç ka vepruar edhe këtë herë.

Big Mama ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar dhe nga atje ka sjellur fotografi ku shihet vetëm në bikini.

E veshur në rrobabanjo me ngjyrë të zezë, Big Mama pranë pishinës gjithë vëmendjen rrëmbeu.

Ndryshe, projekti i fundit i Bigut është ripërpunimi i këngës së Bertan Asllanit “Akoma të du”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat