Martohet aktori i njohur turk, publikon pamjet mahnitësë nga albumi i martesës

Mediale Vip

Martohet aktori i njohur turk, publikon pamjet mahnitësë nga albumi i martesës

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 10:09
Tuan Tunali me gruan e tij

Pas Baris Arduç dhe Songul Oden, një tjetër aktor i njohur turk është kurorëzuar në martesë.

Bëhet fjalë për aktorin Tuan Tunali i cili ka luajtur në serialin “Një puthje në errësirë” dhe gjithashtu në serialin “Molla e ndaluar”.

Aktori është kurorëzuar në martesë me modelen ruse Yana Mazanova.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“I am lost in a rainbow”.. @dugunumuzvar @askidan_cekime @istanbulcekimplatosu @wejustmarried

A post shared by Tuan Tunalı (@tuantunali) on

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë aktori përmes një postimi në rrjete sociale ku ka publikuar disa foto.

Në fotoTuan dhe Yana shfaqen të veshur nuse e dhëndër teksa pozojnë të dashuruar në shi.

Çifti mori urime të shumta nga kolegët e fansat.

Kujtojmë që kjo është martesa e dytë e aktorit Tuan Tunali.

Në vitin 2014 ai u kurorëzua në martesë me aktoren Hazal Filiz Kuçukkose, por çifti u ndanë më pas.

Tashmë duket se Tuan ka gjetur dashurinë e vërtetë tek modelja ruse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat