Miliarderja feston 23 vjetorin, zbulon dhuratën më të bukur - Bota Sot
Miliarderja feston 23 vjetorin, zbulon dhuratën më të bukur

Mediale Vip

Miliarderja feston 23 vjetorin, zbulon dhuratën më të bukur

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 18:00
Kylie Jenner, Stormi

Miliarderja Kylie Jenner festoi këtë të hënë ditëlindjen e saj të 23-të.

Pasi i shprehu mirënjohjen dhe falenderimin fansave për mbeshtetjen, ylli i “Keeping Up With The Kardashians” zbuloi edhe dhuratën më të bukur që mori në ditën e saj të veçantë.

Kylie publikoi një foto me vajzën e saj Stormi, ku kjo e fundit fryn qirinjtë e tortës së mamasë, ndërkohë që Jenner e përqafon.

“Dhurata më e bukur nga të gjitha,” shkruan në postim 23 vjeçarja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat