A është në lidhje dashurie Dhurata Ahmetaj me Xherdan Shaqirin?

Mediale Vip

A është në lidhje dashurie Dhurata Ahmetaj me Xherdan Shaqirin?

Më: 24 dhjetor 2020 Në ora: 11:41
Dhurata Ahmetaj dhe Xherdan Shaqiri

Dhurata jep detaje nga jeta e saj private.

Këngëtarja dhe futbollisti Xherdan Shaqiri muaj më parë u komentuan në media se kanë nisur një lidhje dashurie.

E gjithë kjo u spekulua pasi që këngëtarja udhëtonte shpesh në Londër

Më vonë qarkulluan lajme se dyshja janë ndarë, por a është tashmë Dhurata në ndonjë lidhje dashurie e ka zbuluar vetë ajo.

Me një postim në Instagram, u pa se këngëtarja dëshiron vetëm të humb peshë dhe të udhëtoj. Me këtë, Dhurata bën me dije se nuk është në ndonjë lidhje dashurie.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat