Fansi i tregon organin gjenital në video live, Bebe Rexha: Çfarë dreqin ishte ai?

Mediale Vip

Fansi i tregon organin gjenital në video live, Bebe Rexha: Çfarë dreqin ishte ai?

Më: 5 mars 2021 Në ora: 17:00
Bebe Rexa

Këngëtarja e njohur Bebe Rexa është përballur me një situatë mjaft të vështirë dhe të sikletshme teksa ishte futur “live” në Instagram për të bashkëbiseduar me ndjekësit e saj.

Një fans i 31-vjeçares i ka treguar asaj organin gjenital dhe ky veprim e ka bërë këngëtaren të bërtasë dhe të thotë “e neveritshme”

Bebe u kërkoi fansave ta ndihmonin të gjente emrin e këtij fansi që ta raportonte për t’u siguruar se nuk do ta bënte më kurrë një veprim të tillë.

“Më vjen shumë keq. Kjo është e neveritshme. Është fatkeqësi që ai erdhi në videon time live dhe vetëm na tregoi penisin e tij. Prandaj nëse e dini emrin e tij ma dërgoni që të sigurohem se kurrë nuk do të hyjë më në Instagram”,- u tha ajo fansave.

Më pas, ajo vazhdoi duke thënë:

“Ai djalë ishte i çmendur, i sëmurë nga trutë. Jam e traumatizuar! Çfarë dreqin ishte ai? Sinqerisht, jam e traumatizuar”.

Kujtojmë se Bebe aktualisht është në një lidhje dashurie me regjisorin, Keyan Sayfari,

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat