Pensionistja 64-vjeçare e Për’puthen bën “namin” në Instagram: Mesazhi që ka për fansat

Mediale Vip

Pensionistja 64-vjeçare e Për’puthen bën “namin” në Instagram: Mesazhi që ka për fansat

Më: 8 mars 2021 Në ora: 09:35
Luljeta Nallbani

Luljeta Nallbani është një pensioniste 64-vjeçare, e cila jeton në Fier dhe është bërë pjesë e Për’puthen +40.

Ajo është një zonjë pa komplekse dhe pavarësisht moshës, bën palestër për të pasur një jetë sa më aktive.

Së fundmi ajo ka hapur edhe një llogari në Instagram, ku duket se ndiqet nga një numër i madh personash, mbi 80 mijë ndjekës. 

Luljeta ka bërë edhe një postim ku shkruan: “Edhe pse s’jemi live, unë ju vëzhgoj. Faleminderit për mesazhet pozitive”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat