Violeta Kukaj merr vëmendje me paraqitjet atraktive rrugëve të Turqisë

Mediale Vip

Violeta Kukaj merr vëmendje me paraqitjet atraktive rrugëve të Turqisë

Më: 2 maj 2021 Në ora: 09:32
Violeta Kukaj

Ajo është njëra nga artistet e estradës shqiptare që ka marrë vëmendje të madhe përgjatë këtyre viteve të fundit.

Fjala është për këngëtaren e mirënjohur, Violeta Kukaj, e cila krahas karrierës ka bërë bujë të madhe me transformimin në dukje.

Ndonëse po vazhdon të jetë e tillë, artistja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, Kukaj duket se po shijon disa ditë të mira në Turqi teksa ka sjell edhe disa imazhe të reja.

Në fotografitë e realizuara, Violeta duket në formë të mirë përkundër viteve që numëron.

Sa i përket projekteve muzikore, “Amaneti i mërgimtarit” mban titullin kënga e fundit që e solli në bashkëpunim me artistin Hekuran Krasniqi.

Këngëtarja shquhet për vokalin e veçantë dhe tanimë ka mbledhur admirues të shumtë rreth trojeve shqiptare.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat