Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Mediale Vip

Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Më: 9 maj 2021 Në ora: 20:34
Tayna

Reperja po shijon pushimet në ishujt e Maldives.

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime dhe po shijon kohën e saj atje.

Ajo po qëndron në një nga ishujt e Maldives dhe po sjell foto e video nga qëndrimi i saj atje. Tayna ndau disa fotografi nga pushimet ku u shfaq në bikini me shumë shkëlqim teksa pozoi për kamerën.

Ajo pranoi shumë pëlqime dhe komente nga fansat e saj nën fotografitë e publikuara, duke e komplimentuar atë për format e bujshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat