Lulja publikon një video të Medës, vëmendjen e merr Big Mama

Mediale Vip

Lulja publikon një video të Medës, vëmendjen e merr Big Mama

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 20:39
Big Mama

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Meda.

Edhe ajo tashmë është e njohur dhe ka një numër të madh ndjekësish në Instagram, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat shihet burri i saj Meda së bashku me këngëtaren Big Mama.

Por, ajo që bie në sy është trupi i Bigit i cili nuk po duket ende shumë mirë.

 

 

Coming soon... @emra_com @mehdin_pergjeqaj ????????

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat