Mimoza Shkodra me motra kallabllak - Bota Sot
Mimoza Shkodra me motra kallabllak

Mediale Vip

Mimoza Shkodra me motra kallabllak

Më: 13 janar 2018 Në ora: 23:06
Mimoza Shkodra me motra

Mimoza Shkodra ka qenë befasia e vitit 2017! Fejesa e saj më këngëtarin shqiptar Seldi ka habitur jo pak kënd, gjithsesi çifti po shfaqën tejet të lumtur në krahët e njëri-tjetrin.

Mimoza kësaj radhe nuk ka postuar fotografi me Seldin, por me motrat e saj. E siç edhe po shihni ato qenkan një kallabllak.
Gjithsesi secila nga to ka bukurinë dhe vendin e vet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera