Këngëtarja shqiptare publikon foton “bombë” për inat të kritikave - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare publikon foton “bombë” për inat të kritikave

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare publikon foton “bombë” për inat të kritikave

Më: 8 qershor 2018 Në ora: 16:02
Enca Haxhia

Për inat të të gjithë atyre që e kritikuan, këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar sot një tjetër foto me bikini dhe duket një bombë!

Mesa duket këngëtares i pëlqen që të provokojë fansat e saj dhe si për inat të atyre që e kritikuan, ajo ka postuat një foto me rroba banje nga pishina.

Siç shihet, Enca ka treguar format e saj bombastike dhe sigurisht që as këtë herë nuk kanë munguar komentet e ndjekësve të saj në rrjetin social “Instagram”.

“Vakt i plotë” – shkruan Enca në foton e nxehtë të publikuar në Instagram.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera