Fejohet Ariana Grande dhe Pete Davidson - Bota Sot
Fejohet Ariana Grande dhe Pete Davidson

Mediale Vip

Fejohet Ariana Grande dhe Pete Davidson

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 22:46
Ariana Grande dhe Pete Davidson

Ariana Grande me Pete Davidson janë fejuar, shkruan TMZ.

Çifti filloi zyrtarisht takimin pak më shumë se një muaj më parë – pas ndarjes së Arianas nga reperi Mac Miller.

Gjërat janë nxehur shpejt midis të dyve, Pete madje ka bërë dy tatuazhe të frymëzuara nga Ariana këtë muaj, ndërsa tani kanë kurorëzuar në fshehtësi dashurinë e tyre.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera