Reperi shqiptar flirton hapur me modelen e klipit…! - Bota Sot
Reperi shqiptar flirton hapur me modelen e klipit…!

Mediale Vip

Reperi shqiptar flirton hapur me modelen e klipit…!

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 10 korrik 2018 Në ora: 17:13
KMC

Kemi folur shpesh për reperin shqiptar KMC që tashmë ka marrë goxha emër ne tregun muzikor, pas bashkëpunimit më këngëtaren Blerina Matraku, ai pos jell një tjeter projekt me titull “Bring it on”. Ai ka postuar disa foto nga xhirimet e klipit ku merr pjesë edhe një modele e njohur, Gresi Elezi, me të cilën ka shkëmbyer emoji puthjesh dhe zemrash në komentet e bëra në një foto të reperit me modelen. Mund të jetë një flirt? Një dashuri në ajër? Këtë do ta mësojmë më vonë, pasi KMC të publikojë klipin dhe të shohim si do ecin gjërat!BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera