Edhe motra e Rita Orës bënë foto me kryeministrin, e poston atë në ‘Instagram’ - Bota Sot
Edhe motra e Rita Orës bënë foto me kryeministrin, e poston atë në ‘Instagram’

Mediale Vip

Edhe motra e Rita Orës bënë foto me kryeministrin, e poston atë në ‘Instagram’

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 07:07
Rita Ora dhe Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj po qëndron për vizitë në Londër, ku po merr pjesë në një samit.

Ai në fund të ditës është takuar me yllin kosovar, Rita Ora.

Këtë rast e ka shfrytëzuar edhe motra e saj, Elena e cila ka realizuar fotografi me kryeministrin Haradinaj.

Ajo këtë fotografi e ka postuar në rrjetin social ‘Instagram’, duke e falendëruar për mbremjen e organizuar për talentët kosovar që kontribuojnë për vendin.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera