Bahtiri: Qytetarët e Mitrovicës po zbatojnë vendimin e Qeverisë së Kosovës për kufizimin e lëvizjes

Mitrovica

Bahtiri: Qytetarët e Mitrovicës po zbatojnë vendimin e Qeverisë së Kosovës për kufizimin e lëvizjes

Nga: A.SH Më: 24 mars 2020 Në ora: 11:31
Foto

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka thënë se qytetarët e Mitrovicës po e zbatojnë vendimin e Qeverisë së Kosovës për kufizimin e lëvizjes.

Postimi në Facebook:

Qytetarët e Mitrovicës duke zbatuar vendimin e Qeverisë së Kosovës për kufizimin e lëvizjes, po tregohen shumë të përgjegjshëm për mbrojtjen e tyre dhe familjeve të tyre nga koronavirusi COVID-19.

Vetëm duke qendruar në shtëpi, mund t'ia dalim kësaj sfide të madhe me të cilën po ballafaqohet njerëzimi anekënd botës.

Panik JO, KUJDES PO!

AB
 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat