Mitrovicasi kërkon ndihmë nga qytetarët për shërimin e vajzës

Mitrovica

Mitrovicasi kërkon ndihmë nga qytetarët për shërimin e vajzës

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 12:07
Arian Xhaka me vajzen e tij

Arian Xhaka, qytetar nga Mitrovica që nga shumë njihet edhe për punën e tij në një Kompani Taxi në qytet, ka nevojë për ndihmë

Përmes një postimi, ai ka kërkuar ndihmë për shërimin e vajzës së tij, e cila është diagnostifikuar me një sëmundje që shërohet në Turqi.

Postimi i plotë nga Xhaka:

Vajza ime eshte diagnostifikuar me Cushing syndrome.Miq te dashur kam nevoj per ndihmen tuaj financiare me aq sa keni mundesi qe ajo te filloj trajtimin e saj ne Turqi.

Nje ndihme e vogel e juaja eshte shume per ne pres mirekuptim.

Numri i llogaris bankare gjendet poshte!

Ndihmat mund të dërgohen në këto të dhëna:

Xhirollogaria për Kosovë:

Emri dhe mbiemri: Lirie Xhaka

BKT

Nr i xhirollogarise:1950000192021186

Xhirollogaria për Evrope:

Beneficiary’s name: Lirie Xhaka

Sëift Code: NCBAXKPR

IBAN XK051950000192021186

Image
Dokument
Image
Dokument
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat