E kujt është kjo veturë në Mitrovicë?

Mitrovica

E kujt është kjo veturë në Mitrovicë?

Më: 12 shkurt 2021 Në ora: 11:21
Vetura

Në qytetin e Mitrovicës është parë një veturë e tipit Mercedes Benz Maybach e cila kushton jashtëzakonisht shtrenjtë.

Thuhet që është e kryetarit të Komunës të Mitrovicës, Agim Bahtirit.

Maybach ka hyrë në treg në vitin 2013 dhe është një prej veturave më luksoze në botë.

Image
Vetura

Derisa çmimi i një veture të këtij lloji varion nga 100 mijë deri në 150 mijë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat