Agim Bahtiri shkarkon drejtoreshën Nazan Kërveshi

Mitrovica

Agim Bahtiri shkarkon drejtoreshën Nazan Kërveshi

Më: 11 maj 2021 Në ora: 19:38
Agim Bahtiri

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka shkarkuar nga detyra Drejtoreshën për Integrime Evropiane dhe Mirëqenie Sociale, Nazan Kërveshi.

Arsyetim për shkarkim, Bahtiri e ka dhënë neglizhencën në punë.

Mirëpo, dihet se Kërveshi është pozicionuar kundër kryetarit Bahtiri që prej shumë kohësh.

Madje, ishte Kërveshi nga të rrallët në VV që nuk u bën pjesë e fushatës “Agim Bahtiri +4”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat