Agim Bahtiri merr mbështetje madhështore në liridë

Mitrovica

Agim Bahtiri merr mbështetje madhështore në liridë

Më: 29 shtator 2021 Në ora: 19:46
Agim Bahtiri

Kryetari i komunës dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar komune, Agim Bahtiri dhe deputeti Armend Muja, kanë mbajtur tubin mr banorët e lagjes Ilirida.

Postimi i Agim Bahtirit:

Madhështore pritja në Iliridë! Këtu vuloset fitorja jonë.

Kjo është përgjigja për gojët e liga që ndotin muret! Bashkë me Iliridën do të Qeverisim!

LVV 144 | AB +4

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat