Hamza viziton bizneset në Shipol: Kënaqësi kur shohim punëtorë të zellshëm e të përkushtuar

Mitrovica

Hamza viziton bizneset në Shipol: Kënaqësi kur shohim punëtorë të zellshëm e të përkushtuar

Më: 7 tetor 2021 Në ora: 19:47
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kandidati i PDK-së për kryetar të Mitrovicës, Bedri Hamza ka vizituar sot biznesin "Agroserra" në Shipol.

Hamza tha se është knaqësi kur shohim punëtorë të zellshëm, që përkujdesen me shumë përkushtim për rritjen e luleve.

Postimi i plotë:

Bashkëshortja shpeshherë e përsërit që lulet janë bimët më të bukura të natyrës dhe sallatat, pjatat më të shijshme të tryezës. Më duhet ta them që vizita e sotme tek “Agroserra” në Shipol, më bëri t’ia pranoj. Kultivimi i luleve dhe sallatave gjithsesi që bëhet me kënaqësi të madhe. Por, për ne vizitorët, kënaqësi është edhe kur shohim punëtorë të zellshëm, që përkujdesen me shumë përkushtim për rritjen e tyre.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat