Safet Kamberi kandidati i LDK-së për Mitrovicën - Bota Sot
Safet Kamberi kandidati i LDK-së për Mitrovicën

Mitrovica

Safet Kamberi kandidati i LDK-së për Mitrovicën

Nga: Bota sot Më: 27 gusht 2017 Në ora: 19:04
Safet Kamberi

Safet Kamberi do të jetë kandidati nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, për kryetar të komunës së Mitrovicës.

Kandidaturën e Kamberit, ka folur shefi i Grupit Parlamentar i LDK-së, Avdullah Hoti, i cili shpreh sigurinë e tij se qytetarët e Mitrovicës do ta mbështesin.

Hoti përmes një statusi në Facebook, ka shkruar se ai dhe LDK-ja në Mitrovicë do të jenë në shërbim të tyre sikurse gjithmonë.

Postimi i plotë:

Ky eshte kandidati jone per Mitrovice, Safet Kamberi, nje njeri i ndershem e punetor, i perkushtuar per qytetin e tij dhe familjen e tij. Jam i sigurte se qytetaret e Mitrovices do ta mbeshtesin. Ai dhe LDK ne Mitrovice do te jene ne sherbim te tyre si gjithmone.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat