Vëllezërit Geci nga Skenderaj, fushatë në Vushtrri në përkrahje të Xhafer Tahirit - Bota Sot
Vëllezërit Geci nga Skenderaj, fushatë në Vushtrri në përkrahje të Xhafer Tahirit

Mitrovica

Vëllezërit Geci nga Skenderaj, fushatë në Vushtrri në përkrahje të Xhafer Tahirit

Më: 16 nëntor 2017 Në ora: 12:39
Vëllezërit Geci nga Skenderaj në Vushtrri në përkrahje të Xhafer Tahirit nga LDK-ja.

Vëllezërit Geci nga Skenderaj, fushatë në Vushtrri në përkrahje të Xhafer Tahirit nga LDK-ja.

Xhafer Tahiri duket ta ketë shpinën e fortë në Vushtrri. Atij i kanë ardhur përforcime nga Skenderaj dhe hiç me pak së vëllezërit Geci nga Llausha. Në disa fotografi të postuara në rrjetet sociale, shihet Nebih Geci, njëri prej vëllezërve Geci, me ca miq të tij të kenë qëndruar në Vushtrri në përkrahje të kandidatit të LDK-së për kryetar komune.

Tahiri më 19 nëntor do të takohet me kundër kandidatin nga PDK-ja, Ferit Idrizi.

 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat